Dodáváme a montujeme klimatizační zařízení výrobce Mitsubishi Electric, které zajistí optimální prostředí vašeho bytu, rodinného domu či kanceláře.

Prostřednictvím nabízené invertorové technologie je možné energeticky úsporně chladit a vytápět. Plynulá regulace a připravenost poskytovat výkon podle momentální potřeby umožňuje mimořádně hospodárný provoz s nejvyšší možnou účinností.

Při návrhu klimatizace klademe důraz především na zajištění komfortu s ohledem na minimalizaci stavebních prací, zvláště pak v hotových interiérech. 

Navrhujeme a dodáváme citlivá řešení i pro ty nejnáročnější. Týká se to nejen novostaveb, ale i například památkově chráněných objektů vyžadujících dokonalou přípravu i realizaci zkušenými lidmi.

Inastalace klimatizace zajišťujeme nejen v rámci výstavby či rekonstrukce dotčených prostor, ale také ve velké míře do hotových interiérů. Veškeré práce provádíme tzv. na klíč, včetně úklidu a odvozu odpadu.

Veškeré klimatizační systémy, které dodáváme, pracují s ekologickým chladivem R32. Již nyní odpovídají environmentálním požadavkům, které vstoupí v platnost v roce 2025.

Neuvěřitelně tichý provoz 

  • Provoz hlukově optimalizovaných vnitřních jednotek je sotva slyšitelný.
  • Nástěnné jednotky MSZ-AP25 / 35VE nabízejí noční režim s hladinou hluku pouhých 19 dB(A) při chlazení, což umožňuje dokonalý noční odpočinek s osvěžujícím prouděním vzduchu.
  • S pouhými 19 dB(A) akustického tlaku jsou jednotky MSZ-LN též obzvláště tiché a je možné si vybrat z několika barev.
  • Noční režim automaticky reguluje akustický tlak venkovní jednotky tak, aby byl o -3dB(A) nižší. Navíc se u vnitřních jednotek deaktivují LED diody a tóny dálkového ovládání budou při obsluze ztlumeny
 

 

 

Ovládejte klimatizaci přez chytré zařízení

Aplikace MELCloud je nová generace ovládání klimatizačních jednotek, tepelných čerpadel a rekuperací výrobce Mitsubishi Electric, založená na Cloud architektuře.

Aplikace MELCloud nabízí svým uživatelům bezproblémové ovládání jejich zařízení, ať jsou venku, nebo leží doma na gauči.

Ovládání a přístup ke klimatizačním systémům Mitsubishi Electric nikdy nebylo tak snadné a nyní je možné přes široké spektrum osobních počítačů, tabletů a smartphonů.

MELCloud poskytuje online řízení a sledování, nastavování scén, týdenních a sezónních časovačů, tedy vše pro kompletní řízení rozmanitých zařízení klimatizace, vytápění a rekuperace výrobce Mitsubishi Electric z jediného místa.

Aplikace MELCloud je k dispozici pro operační systémy Apple iOS, Android a Windows a je neustále aktualizována za účelem podpory nejnovějších mobilních zařízení nejběžnějších výrobců. Aplikace jsou pro jednotlivé operační systémy k dispozici zdarma a jsou dostupné v různých appstorech v rámci Evropy.

Webová aplikace MELCloud je k dispozici také pro stolní počítače PC a notebooky, tablety i chytré telefony i přesto, že Vaše zařízení není podporováno. Stačí mít nainstalovaný jeden z běžných prohlížečů a veškeré funkce Vám budou k dispozici.

 

O klimatizačním zařízení

Klimatizace-msz-apNejčastějším řešením je instalace nástěnné klimatizační jednotky. Ty vynikají především tichým provozem, kompaktními rozměry, moderním designem a celkovou nenápadností.


 

Klimatizace-MSZ-EFAtraktivní nejen svým technickým řešením, ale jsou přitažlivé i na pohled. Kvalitní a povedený design produktů získal již více prestižních ocenění, naposledy například Red Dot Award a Good Design Award. 

Ryzí estetika – štíhlý design a tři barevné varianty modelů (lesklá bílá, lesklá černá a matná stříbrná) umožňují harmonické vizuální začlenění do každého interiéru.

 

Klimatizace-MSZ-LN V návrzích moderních interiérů hrají vysoce kvalitní materiály a osobitý charakter stále větší roli. Díky volbě ze čtyř barevných provedení nástěnné jednotky Diamond s mistrně provedenou technologií lakování je možné realizovat i složité pojetí interiérů, aniž by bylo nutné vzdát se vysoce účinné a komfortní klimatizace . Plasma-Quad-Plus filtr, kterým je jednotka vybavena, funguje jako elektrický závěs, který zneškodňuje bakterie, viry, plísně a mikročástice ze vzduchu.

 

Parapetní jednotka dodává díky možnosti přizpůsobit proudění vzduchu v různých režimech chlazení a vytápění optimální distribuci vzduchu, a tím zajistí uživatelům velkou míru pohodlí.

Flexibilní instalace – tři možné typy instalace: volně stojící jednotky, vestavba, zavěšení na stěnu

 

 

Jednotky určené pro větší místnosti, kdy její hlavní část je vestavěna do stropního podhledu a v místnosti je viditelný pouze designový rámeček, kryt, využívají pro komfortní distribuci vzduchu tzv. Coandův efekt. Jedná se o přilnutí proudu vzduchu ke stropu místnosti proudící z vyústky klimatizace. Tím je zajištěn maximální komfort a nedochází k průvanu v místnosti, i když je místnost početněji obsažena.

 

 

Použití v technických místnostech

Použití klimatizačních systémů v serverovnách nebo jiných technických místnostech citlivých na klima vyžaduje zvláštní péči při instalaci. Při plánování a projektování technických místností je třeba věnovat zvýšenou pozornost citelnému výkonu. Vzhledem k nepřetržitému provozu se v uzavřené místnosti neustále snižuje relativní vlhkost vzduchu. S klesající vlhkostí vzduchu se současně snižuje také jeho tepelná vodivost a k přenosu tepla mezi vzduchem v místnosti a výměníkem tepla je zapotřebí větší výkon.  Námi navrhované zařízení dokáže zajistit vysoký citelný výkon, a tím i spolehlivou klimatizaci i při velmi nízké vlhkosti vzduchu.